Call of Duty Serisinin Yeni Oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War’a Dair Yeni Bilgiler

cod bo cold war

Call of Duty: Black Ops Cold War

Beğendim
Beğendim Çok Sevdim Haha Vay be! Üzüldüm Kızdım

Oyunun haritaları, Çok Oyunculu Modu, Zombi ve Hikaye Moduna Dair Birçok Bilgi Sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War’a ait yeni bilgiler veri madencileri tarafından ortaya çıkarıldı. Oyunun harita, çok oyunculu mod, zombi ve hikaye moduna ait bazı detayları sızdırdılar.

Oyun Alpha sürümünde, The Red Door (Kızıl Kapı) kod adıyla geçen hafta Xbox sunucularına, PSN’de de aynı listeleme yapıldığında sızdırılmıştı.

Prototype Warehouse İsimli Kullanıcı, Twitter’da Yeni Oyuna Dair Bazı İpuçları Verdi

İyi bir veri madencisi olan Prototype Warehouse isimli kullanıcı, Twitter’da ortaya çıkarmış olduğu, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun içeriklerine dair ipuçları veren bazı kodları ortaya çıkardı.

Oyunun hikaye modundan sızdırılan kodlar Call of Duty: Black Ops Cold War’ın Vietnam, Almanya, Rusya ve Nikaragua’da geçeceğine işaret ediyor.

Aşağıda Call of Duty: Black Ops Cold War’ın görünüşe göre oyuncuları Miami ve Moskova’ya götürecek olan çok oyunculu mod haritalarına ait kod adlarını görüyorsunuz.

Bu sızıntı ise gayet kısa ama bir o kadar da güzel, zombi moduna işaret ediyor. Oyunu Treyarch geliştiriyor ve Black Ops serisi eğlenceli 4 kişilik eşli oyun modlarıyla biliniyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun, The Red Door Kod adı altında geliştrildiği biliniyor.

Yayımcı Activision yeni Call of Duty oyunlarının isimlerini yılın bu zamanlarında açıklardı, yani belki de oyunun gerçek tanıtımını Perşembe günü gerçekleşecek olan Xbox Series X tanıtımında görebiliriz.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için: cevirihaber.com sitesini ziyaret edin.

Beğendim
Beğendim Çok Sevdim Haha Vay be! Üzüldüm Kızdım
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum bırakınx
()
x